Yönetici Kadro

Ekiple tanışın

Kani Kafkas
Genel Müdür
Kani Kafkas

1965 yılında Çorum Alaca’da doğan Kani Kafkas. İlköğretim hayatını Çorum,  lise hayatını ise Kırıkkale’de tamamladıktan sonra, 16 yaşında Almanya’da yaşayan ailesinin yanına gitmiştir.

Frankfurt Yüksek Okulu Kimya Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 2004 yılında Makine-Kimya yüksek lisansını tamamlamıştır.

1986-1998 yılları arasında Frankfurt HOECHST AG’de Üretim Koordinatörü olarak görev yapmıştır.

1998 yılında Degussa Değerli Madenler Grubu  Fuel Cell Ar-Ge ve Üretim Departmanında başladığı Üretim Koordinatörlüğü görevini 2000 yılına kadar devam ettirmiştir.

2006-2015 yılları arasında aynı kurumda Proses Tasarımı ve Geliştirilmesi, Ür-Ge, Kalite Yönetim Sistemlerinin oluşturulması ve operasyonel süreçlerin yönetilmesini gerçekleştirmiştir.

Degussa Değerli Madenler Grubu’nda görev aldığı Fuel Cell Departmanında Ar-Ge projelerinin sonuçlandırması ve üretim alt yapısı oluşturulması için makine parkı ve teknoloji transferi operasyonlarında da görev almıştır.

2016 yılında, Lifewatch Türkiye Sağlık Hizmetleri A.Ş’de başladığı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini devam ettirmektedir.  

Seda Erdemir
Genel Müdür Yardımcısı, Finans
Seda Erdemir

Seda Erdemir, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olup, Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik ruhsatına ve Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansına sahiptir. Kariyer hayatına PriceWaterhouse Coopers Ankara Ofisinde 1997 yılında denetim bölümünde başlamıştır. Holding, enerji ve maden, sağlık, üretim ve hizmet sektörlerindeki birçok şirketin Uluslararası Finansal Raporlama Standartları’na uygun olarak hazırlanmış finansal tablolarının denetiminde görev almış ve UFRS ve SPK Tebliğleri konularında geniş tecrübe sahibidir. Orta Doğu Teknik Üniversitesinde ve Bilkent Üniversitesinde 2000 – 2003 yılları arasında Denetim ve Finans dersleri vermiştir. Ayrıca,  PwC yıllık eğitimlerinde ve müşteriler için düzenlenen eğitimlerde eğitmen olarak görev almıştır.  2004 – 2008 yılları arasında önce bir Alman Enerji firması olan İskenderun Enerji’de Finansal Kontrolör olarak, akabinde sağlık sektöründe faaliyet gösteren İsveç şirketler topluluğu olan Gambro’da , şirket bölünmesi sonrasında da Diaverum’da  Finans Müdürü olarak görev yapmıştır. 2008 – 2010 yılları arasında PwC İzmir ofisinde özellikle Türk Ticaret Kanunu, aile şirketlerinde kurumsallaşma ve enerji sektörü uzmanlığında çalışmıştır. 2011 yılında Zimmer Türkiye’ye Finans ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak başlamış, kısa süre içinde Türkiye, Yunanistan, Ortadoğu,  Kuzey Afrika ve Balkanlardan sorumlu Finans Direktörü pozisyonuna gelmiştir. Uygunluk, şirket birleşme ve bölünme, entegrasyon, uluslararası yatırım planlama ve yönetimi, SOX, kurumsallaşma, bütçeleme, vergi planlaması konularında geniş tecrübe sahibidir.  2016 yılında LifeWatch Türkiye şirketine Finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ünvanı ile katılmıştır. Sağlık Bakanlığı’nın Tıbbi Cihaz Sorumlu Müdür sertifikasyonuna sahiptir.