KULLANIM KOŞULLARI

 

Genel Hükümler

LÜTFEN İŞBU KULLANIM KOŞULLARINI DİKKATLİCE OKUYUNUZ. İşbu Kullanım Koşulları, bu web sitesini (bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) ziyaret edenlerin tâbi olacağı kuralları tanımlamaktadır. İşbu Site, LifeWatch Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi'ne (bundan böyle "LifeWatch" olarak anılacaktır) ait olup, Site üzerindeki bütün kullanım ve tasarruf yetkisi LifeWatch'a aittir. Bunun yanı sıra, Site, İstanbul Kongre Merkezi Taşkışla Caddesi Harbiye 34367 İstanbul, Türkiye adresinde kain, ICT Bulut Bilişim A.Ş.’nin sunucularında barındırılmaktadır ve Site’ye erişim bu sunucular üzerinden sağlanmaktadır.

LifeWatch, işbu Site'yi şirketinin tanıtımı ve tıbbi profesyoneller, hastalar ve kamu için fayda sağlayabilecek bilgilerin sunulması, şirket bünyesindeki iş imkânlarının ziyaretçilere sunulması ve buna yönelik iş başvurularının kabul edilebilmesi için hazırlamıştır. İşbu Sitedeki bilgilerin çoğu LifeWatch tarafından sağlanan ürünler ve hizmetler ile ilgilidir ve burada yer alan materyaller yalnızca bilgi verme amaçlıdır. İşbu Site'de okuduğunuz bilgiler, sağlık profesyonellerin tavsiyeleri yerine geçemez ve işbu Site'de yer alan bilgilerin hiçbiri tıbbi tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen bütün tıbbi sorularınızı doktorunuza yöneltiniz.

 

Fikri Mülkiyet Hakları

İşbu Site’de yer alan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve Site’nin sunumu LifeWatch ve/veya LifeWatch’un yan kuruluşları, şubeleri, lisansörleri, ortak girişimlerine aittir. İşbu Site’den elde edilen hiçbir materyal LifeWatch’un önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir şekilde değiştirilemez, kopyalanamaz, görüntülenemez, lisanslanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, gönderilemez, aktarılamaz, satılamaz, dağıtılamaz, araştırılamaz, iyileştirilemez, izlenemez veya alınamaz. Yukarıda sayılan materyalleri; yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlar doğrultusunda Site üzerinden görüntüleyebilir ve/veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

Sorumluluğun Reddi

LifeWatch, işbu Site'de yer alan bilgilerin doğru, eksiksiz, güvenilir veya güncel olduğunu ya da Site'nin kesinti yaşamaksızın erişime açık olacağını ya da hata ve/veya virüs barındırmadığını kesinlikte garanti veya beyan etmez. İşbu Site'ye erişim sonucu ortaya çıkabilecek bütün risk ziyaretçinin üzerinde olup, yürürlükteki mevzuata uygun davranmaktan da tamamen ziyaretçi kişi veya kişiler sorumludur.

Her ne koşulda olursa olsun, LifeWatch işbu Site'deki herhangi bir içeriğin hatalı, yanlış, eksik olması ya da güncel olmaması veya söz konusu içeriğin kullanılması veya kullanılamaması ile bağlantılı olarak ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar ve/veya ziyandan sorumlu tutulamaz.

 

Üçüncü Şahıslara Ait Websitelerine Link/Referans

İşbu Site, üçüncü şahıslara ait websitelerine linkler/referanslar içermektedir. LifeWatch, söz konusu websiteleri tarafından sağlanan içerik ve/veya materyallerden dolayı hiçbir şekilde sorumlu ve yükümlü tutulamaz. Bunun yanı sıra, LifeWatch’un başkaca web sitelerine linkler sunması hiçbir şekilde bunların içeriğine onay verdiğini göstermez; söz konusu websitesi linkleri tamamen erişim kolaylığı sağlanması amacıyla sunulmaktadır. Bu websitelerine erişimde her türlü risk kullanıcılara aittir ve erişim sağlanmadan ve/veya kişisel verilerinize dair paylaşım yapmadan önce lütfen ilgili sitenin gizlilik sözleşmesi ve kullanım koşulları kısımlarını okuyunuz.

 

Gizlilik

Bu Siteyi kullandığınız takdirde LifeWatch Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılırsınız.

 

Web Sitesinde Yapılacak Değişiklikler

LifeWatch önceden bildirimde bulunmaksızın işbu Kullanım Koşulları'na dair dilediği zaman iyileştirme, değiştirme veya yeni şartlar ekleme hakkına sahiptir. Tadil edilen Kullanım Koşulları, Site’de yayınlanmasından itibaren yürürlüğe girmiş olacaktır. Söz konusu tadil gerçekleştikten sonra Site’nin ziyaret edilmesi durumunda, tadil edilen Kullanım Koşulları ziyaretçiler tarafından kabul edilmiş ve geçerli olmuş olacaktır. Bu sebeple, Site’yi her ziyaretinizde Kullanım Koşulları’nı inceleyerek, iyileştirme, değişiklik veya yeni şartlara dair bilgi sahibi olmanız tavsiye olunur.

 

Yargı Yetkisi

İşbu Kullanım Koşulları, kanunlar ihtilafı ilkelerinin geçerliliğini etkilemeksizin Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacaktır. İşbu Kullanım Koşulları'nın herhangi bir hükmü yetkili bir mahkeme tarafından kanuna aykırı, geçersiz veya uygulanamaz olarak addedilirse, geriye kalan hükümler geçerliğini koruyacak ve yürürlükte kalacaktır.

Her türlü sorularınız ve yorumlarınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

[ 31.03.2017] tarihinden itibaren geçerli olan sürüm.